Skocz do treści

BLOG

Poznaj swoje MOCNE STRONY w te Święta 🎄Tylko do 27.12 test FRIS® z rabatem 100 zł

Mocne strony to temat, który interesuje większość Mam przychodzących do mnie na konsultacje coachingowe. Jedne otwarcie mówią, że „właściwie to nie wiedzą, jakie są ich mocne strony”. Inne twierdzą, że „nigdy się nad tym nie zastanawiały.” Są też takie Mamy, które uważają, że „do niczego się nie nadają i nie mają… Czytaj więcej »Poznaj swoje MOCNE STRONY w te Święta 🎄Tylko do 27.12 test FRIS® z rabatem 100 zł

Jak uzyskać dotację na otwarcie lub rozwój własnej działalności? Zapraszam na wrześniowe spotkanie Klubu Przedsiębiorczych Mam Starachowice i okolice 👩‍👧‍👦

Jeśli mieszkasz w Starachowicach lub okolicy i prowadzisz własną firmę lub chciałabyś ją otworzyć, zapraszam Cię w najbliższą środę 28 września na pierwsze po wakacjach spotkanie Klub Przedsiębiorczych Mam Starachowice i okolice. Dostaniesz konkretną wiedzę od gościa specjalnego (księgowa z kilkuletnim stażem), poznasz inne Mamy… Czytaj więcej »Jak uzyskać dotację na otwarcie lub rozwój własnej działalności? Zapraszam na wrześniowe spotkanie Klubu Przedsiębiorczych Mam Starachowice i okolice 👩‍👧‍👦

Lato z FRISem☀️

3 … 2… 1 … Start!!! Tym wpisem blogowym oficjalnie otwieram akcję pt: „Lato z FRISem.” Lato trwa w najlepsze. Wyobrażam sobie, że kiedy czytasz ten wpis, pijesz kawę na tarasie z widokiem na morze lub siedzisz studiując mapę i planujesz, gdzie z całą rodziną… Czytaj więcej »Lato z FRISem☀️

Jak tworzyć skuteczne video w Social Mediach? Zapraszam na czerwcowe spotkanie Klubu Przedsiębiorczych Mam Starachowice i okolice.

Żyjemy w czasach, kiedy każdy, kto ma telefon, może nagrać jakąś treść i wrzucić ją do sieci. Na dodatek coraz chętniej wolimy obejrzeć krótkie video, live, niż czytać posty w social mediach. To sprawia, że coraz więcej osób decyduje się na taką formę kontaktu z… Czytaj więcej »Jak tworzyć skuteczne video w Social Mediach? Zapraszam na czerwcowe spotkanie Klubu Przedsiębiorczych Mam Starachowice i okolice.

CO ŁĄCZY HIGIENISTKĘ STOMATOLOGICZNĄ, WIRTUALNĄ ASYSTENTKĘ, MAMĘ NA URLOPIE MACIERZYŃSKIM, ORAZ DYREKTOR SPRZEDAŻY W MARKETINGU SIECIOWYM?

Na pewno łączy je to, że wszystkie one mogą przyjść na spotkanie Klubu Przedsiębiorczych Mam Starachowice i okolice i wynieść z niego wartość dla siebie. Klub Przedsiębiorczych Mam to miejsce dla każdej kobiety, która chce rozwijać się zawodowo, nie rezygnując z bycia zaangażowanym rodzicem. 12 stycznia odbyło się… Czytaj więcej »CO ŁĄCZY HIGIENISTKĘ STOMATOLOGICZNĄ, WIRTUALNĄ ASYSTENTKĘ, MAMĘ NA URLOPIE MACIERZYŃSKIM, ORAZ DYREKTOR SPRZEDAŻY W MARKETINGU SIECIOWYM?

BEZPŁATNE KONSULTACJE Z COACHEM KARIERY DLA MAM TYLKO W GRUDNIU!

Bezpłatna konsultacja z coachem kariery pozwoli Ci na podjęcie pierwszych kroków dotyczących Twojego dalszego rozwoju zawodowego. Podczas 60-minutowej rozmowy: określisz, jak wygląda Twoja obecna sytuacja zawodowa i życiowa ustalisz, gdzie chciałabyś być, co osiągnąć odkryjesz, co do tej pory stało Ci na drodze, żeby osiągnąć… Czytaj więcej »BEZPŁATNE KONSULTACJE Z COACHEM KARIERY DLA MAM TYLKO W GRUDNIU!

Drugie spotkanie Klubu Przedsiębiorczych Mam Starachowice i okolice już 8 grudnia!

Słowo się rzekło i … kolejne spotkanie Klubu Przedsiębiorczych Mam już na horyzoncie:-) Odliczam godziny i czuję coraz większą ekscytację. Kto wie, może w najbliższą środę uda nam się spotkać? Klub Przedsiębiorczych Mam to inicjatywa, która działa już od kilkunastu lat. Od niedawna patronuje jej… Czytaj więcej »Drugie spotkanie Klubu Przedsiębiorczych Mam Starachowice i okolice już 8 grudnia!