Skocz do treści

BLOG

Jak uzyskać dotację na otwarcie lub rozwój własnej działalności? Zapraszam na wrześniowe spotkanie Klubu Przedsiębiorczych Mam Starachowice i okolice 👩‍👧‍👦

Jeśli mieszkasz w Starachowicach lub okolicy i prowadzisz własną firmę lub chciałabyś ją otworzyć, zapraszam Cię w najbliższą środę 28 września na pierwsze po wakacjach spotkanie Klub Przedsiębiorczych Mam Starachowice i okolice. Dostaniesz konkretną wiedzę od gościa specjalnego (księgowa z kilkuletnim stażem), poznasz inne Mamy… Czytaj więcej »Jak uzyskać dotację na otwarcie lub rozwój własnej działalności? Zapraszam na wrześniowe spotkanie Klubu Przedsiębiorczych Mam Starachowice i okolice 👩‍👧‍👦

Lato z FRISem☀️

3 … 2… 1 … Start!!! Tym wpisem blogowym oficjalnie otwieram akcję pt: „Lato z FRISem.” Lato trwa w najlepsze. Wyobrażam sobie, że kiedy czytasz ten wpis, pijesz kawę na tarasie z widokiem na morze lub siedzisz studiując mapę i planujesz, gdzie z całą rodziną… Czytaj więcej »Lato z FRISem☀️

Jak tworzyć skuteczne video w Social Mediach? Zapraszam na czerwcowe spotkanie Klubu Przedsiębiorczych Mam Starachowice i okolice.

Żyjemy w czasach, kiedy każdy, kto ma telefon, może nagrać jakąś treść i wrzucić ją do sieci. Na dodatek coraz chętniej wolimy obejrzeć krótkie video, live, niż czytać posty w social mediach. To sprawia, że coraz więcej osób decyduje się na taką formę kontaktu z… Czytaj więcej »Jak tworzyć skuteczne video w Social Mediach? Zapraszam na czerwcowe spotkanie Klubu Przedsiębiorczych Mam Starachowice i okolice.

CO ŁĄCZY HIGIENISTKĘ STOMATOLOGICZNĄ, WIRTUALNĄ ASYSTENTKĘ, MAMĘ NA URLOPIE MACIERZYŃSKIM, ORAZ DYREKTOR SPRZEDAŻY W MARKETINGU SIECIOWYM?

Na pewno łączy je to, że wszystkie one mogą przyjść na spotkanie Klubu Przedsiębiorczych Mam Starachowice i okolice i wynieść z niego wartość dla siebie. Klub Przedsiębiorczych Mam to miejsce dla każdej kobiety, która chce rozwijać się zawodowo, nie rezygnując z bycia zaangażowanym rodzicem. 12 stycznia odbyło się… Czytaj więcej »CO ŁĄCZY HIGIENISTKĘ STOMATOLOGICZNĄ, WIRTUALNĄ ASYSTENTKĘ, MAMĘ NA URLOPIE MACIERZYŃSKIM, ORAZ DYREKTOR SPRZEDAŻY W MARKETINGU SIECIOWYM?

BEZPŁATNE KONSULTACJE Z COACHEM KARIERY DLA MAM TYLKO W GRUDNIU!

Bezpłatna konsultacja z coachem kariery pozwoli Ci na podjęcie pierwszych kroków dotyczących Twojego dalszego rozwoju zawodowego. Podczas 60-minutowej rozmowy: określisz, jak wygląda Twoja obecna sytuacja zawodowa i życiowa ustalisz, gdzie chciałabyś być, co osiągnąć odkryjesz, co do tej pory stało Ci na drodze, żeby osiągnąć… Czytaj więcej »BEZPŁATNE KONSULTACJE Z COACHEM KARIERY DLA MAM TYLKO W GRUDNIU!

Drugie spotkanie Klubu Przedsiębiorczych Mam Starachowice i okolice już 8 grudnia!

Słowo się rzekło i … kolejne spotkanie Klubu Przedsiębiorczych Mam już na horyzoncie:-) Odliczam godziny i czuję coraz większą ekscytację. Kto wie, może w najbliższą środę uda nam się spotkać? Klub Przedsiębiorczych Mam to inicjatywa, która działa już od kilkunastu lat. Od niedawna patronuje jej… Czytaj więcej »Drugie spotkanie Klubu Przedsiębiorczych Mam Starachowice i okolice już 8 grudnia!

Pierwsze spotkanie Klubu Przedsiębiorczych Mam Starachowice i okolice

👩 👱‍♀️ KOBIETA KOBIECIE WSPARCIEM 🤝 💪 ❤️ Takimi słowami mogę podsumować pierwsze spotkanie Klubu Przedsiębiorczych Mam Starachowice i okolice, które odbyło się 16 listopada w Szkole Językowej Speak Out przy ul.Lutosławskiego 6 w Starachowicach. Spotkanie zostało zorganizowane w ramach ogólnopolskiego projektu Klub Przedsiębiorczych Mam,… Czytaj więcej »Pierwsze spotkanie Klubu Przedsiębiorczych Mam Starachowice i okolice