Skocz do treści

Pierwsze spotkanie Klubu Przedsiębiorczych Mam Starachowice i okolice

👩 👱‍♀️ KOBIETA KOBIECIE WSPARCIEM 🤝 💪 ❤️

Takimi słowami mogę podsumować pierwsze spotkanie Klubu Przedsiębiorczych Mam Starachowice i okolice, które odbyło się 16 listopada w Szkole Językowej Speak Out przy ul.Lutosławskiego 6 w Starachowicach.

Spotkanie zostało zorganizowane w ramach ogólnopolskiego projektu Klub Przedsiębiorczych Mam, któremu patronuje Fundacja Rodzic w mieście. Jako lokalna Liderka Klubu Przedsiębiorczych Mam, miałam przyjemność je poprowadzić.

W spotkaniu wzięły udział Mamy, które:

  • prowadzą własny biznes
  • myślą o jego założeniu
  • szukają swojej drogi zawodowej


Mimo, że wiele Mam nie znało się, od razu złapały ze sobą świetny kontakt. Jedna z uczestniczek tak podsumowała spotkanie:

„FAJNA, OTWARTA GRUPA. BARDZO DOBRZE SIĘ CZUŁAM I SWOBODNIE”

Nie mogło być inaczej. Tak sie dzieje, kiedy spotkają się kobiety, mające podobne poglądy i potrzeby. My Mamy, choć jesteśmy różne, tak naprawdę jesteśmy do siebie bardzo podobne. Okazuje się, że tęsknimy za tymi samymi rzeczami. I potrafimy się wspaniale wspierać 🤝 💪

Dziewczyny – nie wiem jak Was, ale mnie jeszcze roznosi energia po wtorku i z niecierpliwością czekam na to, aż znowu się zobaczymy. Dziękuję każdej z Was za przybycie. Mam nadzieję, że był to dla Was wartościowy czas i dużo wyniosłyście ze spotkania.

Dziękuję również Marcie Szymańskiej-Baran za to, że zgodziła się zostać naszą pierwszą prelegentką. Marta, jako pasjonatka rozwoju osobistego, opowiedziała nam o tym, że każda z nas nosi w sobie zarówno pierwiastek kobiecy, jak i męski. Aby je w sobie odkryć, warto zastanowić się, co o sobie myślimy i jaki dialog wewnętrzny ze sobą prowadzimy. Dziękuję Marta za inspirujący wykład i za to, że mogłam dowiedzieć się czegoś nowego o sobie.

❤️ Kochane, kibicuję Wam i Waszym biznesom 💪 I tak, jak obiecałam, spotykamy się w grudniu. Datę najbliższego spotkania podam Wam niebawem.

P.S. Jeśli byłaś na pierwszym spotkaniu Klubu Przedsiębiorczych Mam Starachowice i okolice, daj znać w komentarzu.

Zapraszam Cię również do dołączenia do naszej grupy Klub Przedsiębiorczych Mam Starachowice i okolice na facebooku:

https://www.facebook.com/groups/4660222190696437

Do zobaczenia za miesiąc💋

Magda

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *