Skocz do treści

Drugie spotkanie Klubu Przedsiębiorczych Mam Starachowice i okolice już 8 grudnia!

Słowo się rzekło i … kolejne spotkanie Klubu Przedsiębiorczych Mam już na horyzoncie:-) Odliczam godziny i czuję coraz większą ekscytację. Kto wie, może w najbliższą środę uda nam się spotkać?

Klub Przedsiębiorczych Mam to inicjatywa, która działa już od kilkunastu lat. Od niedawna patronuje jej fundacja Rodzic w Mieście. Głównym zadaniem Klubu jest zrzeszanie kobiet – Mam, które prowadzą własny biznes lub myślą o jego założeniu – mając dziecko przy boku. Spotykamy się cyklicznie (co miesiąc), żeby dzielić się wiedzą, motywować i inspirować. Działamy w kilkudziesięciu miastach w Polsce m.in. w Starachowicach (od października jestem lokalną liderką Klubu).

Gościem grudniowego spotkania będzie Magdalena Stubba. Magda jest mamą trójki dzieci (12, 10 i 6), oraz aktywną zawodowo kobietą. Od ponad 12 lat jest związana z branżą kosmetyczną. Aktualnie pełni funkcję przyszłej naczelnej dyrektor sprzedaży w firmie Mary Kay. Każdego dnia pomaga kobietom budować niezależność i podkreślać własne piękno. Rozwija zespoły sprzedażowe i szkoli doradczynie piękna. Jest coachem i trenerem w The John Maxwell Team. Jej misja jest wydobywanie potencjału z drugiego człowieka, oraz dawanie nadziei, wtedy, kiedy jej brak.

Magdalena Stubba opowie nam o tym, jak być piękną i przedsiębiorczą, czyli o trosce o siebie i o zarządzaniu sobą w czasie.

Oprócz wystąpienia gościa specjalnego, będzie też czas na przedstawienie siebie i networking. Grudzień sprzyja prezentom, więc i u nas nie zabraknie kiermaszu świątecznego. Mamy, które prowadzą własną działalność (lub wytwarzają coś hobbystycznie), będą mogły zaprezentować swoje produkty i usługi, a następnie sprzedać je. Idea kiermaszu jest taka, abyśmy nawzajem kupowały u siebie i wspierały firmy z sektora mikro, zamiast zasilać konta dużych graczy.

Chcesz poznać inne Mamy, takie jak Ty i wziąć udział w spotkaniu Klubu Przedsiębiorczych Mam Starachowice i okolice? Zarejestruj się jeszcze dzisiaj! Spotkania są bezpłatne, ale obowiązują na nie zapisy:

https://app.evenea.pl/event/kmpstarachowice08122021/

Chcesz być częścią naszej społeczności? Dołącz do Klubu Przedsiębiorczych Mam Starachowice i okolice i na bieżąco otrzymuj informacje o naszych spotkaniach:

https://www.facebook.com/groups/4660222190696437

Pięknego tygodnia:-)

Magda

Coach kariery dla Mam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *