Skocz do treści

Jak tworzyć skuteczne video w Social Mediach? Zapraszam na czerwcowe spotkanie Klubu Przedsiębiorczych Mam Starachowice i okolice.

Żyjemy w czasach, kiedy każdy, kto ma telefon, może nagrać jakąś treść i wrzucić ją do sieci. Na dodatek coraz chętniej wolimy obejrzeć krótkie video, live, niż czytać posty w social mediach. To sprawia, że coraz więcej osób decyduje się na taką formę kontaktu z innymi, szczególnie, kiedy prowadzi własną firmę lub chce zbudować markę osobistą.

W teorii nagranie video nie wydaje się niczym skomplikowanym. Jednak są osoby, dla których wyzwaniem jest powiedzenie czegoś do kamery, usłyszenie swojego głosu, zobaczenie tego, jak się wyglada, od tej drugiej strony i jeszcze upublicznienie takiego nagrania. Kolejną trudnością jest to, że nie każde video działa tak, jakbyśmy tego chciały. Jak zatem oswoić lęk przed „pokazaniem się” i tworzyć takie video, które np: zwiększa naszą sprzedaż lub liczbę fanów/obserwatorów?

Odpowiedzią na to pytanie jest temat czerwcowego spotkania Klubu Przedsiębiorczych Mam Starachowice i okolice – „Skuteczne video w Social Mediach.”

Naszą ekspertką będzie Karolina Piątek – przedsiębiorca, kobieta wielu pasji, łamaczka utartych schematów, a prywatnie mama.

Na spotkaniu Karolina opowie m.in. o tym:

jak pokonać lęk przed kamerą

jak przygotować angażujące treści

jak się dobrze zaprezentować przed kamerą

jakiego sprzętu potrzebujesz do nagrywania

jakie najczęściej popełniamy błędy w nagrywaniu video

Po wystąpieniu gościa specjalnego będzie czas na wymianę myśli, spostrzeżeń, oraz na networking. Jeśli masz wizytówki/ulotki, zabierz je ze sobą – na pewno będzie okazja do tego, aby poznać inne Mamy:-)

Pamiętaj również o tym, że na nasze spotkania możesz przyjść z dzieckiem. Dziecko może przebywać z Tobą lub być pod opieką doświadczonej animatorki.

Logistyka spotkania:

Wstęp wolny!!!

Data: 14 czerwca, godzina 17:30 – 20:00

Miejsce: Park Kultury, ul. Radomska 21 (piętro 1, Sala Klubowa), 27-200 Starachowice

Zapisy na spotkanie przez link: https://app.evenea.pl/event/kpmstarachowice14062022

P.S.Chcesz być częścią Klubu Przedsiębiorczych Mam Starachowice i okolice? Dołącz do naszej grupy na facebooku i na bieżąco otrzymuj informacje o kolejnych spotkaniach: https://www.facebook.com/groups/4660222190696437

Do zobaczenia 14 czerwca o 17:30 🙂

Magda

Coach kariery dla Mam

Liderka Klubu Przedsiębiorczych Mam Starachowice i okolice

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *