Skocz do treści

Twoje jesienne przebudzenie MOCY 💥

Oglądałaś „Gwiezdne Wojny?”

Ja zostałam fanką Luka Skywalkera dopiero po 30-tce. Dopóki sama nie obejrzałam pierwszej części sagi, a potem kolejnych, nie rozumiałam ludzi, którzy zachwycali się Darthem Vaderem i rycerzami Jedi.

VII część Gwiezdnych Wojen nosi tytuł „Przebudzenie Mocy.” Głowna bohaterka – młoda kobieta o imieniu Rey – odkrywa w sobie MOC, potężną siłę, której istnienia nie była świadoma. Ta moc nie przyszła do niej z zewnątrz, nie narodziła się za sprawą miecza świetlnego. Pochodziła od niej, ZE ŚRODKA. W pierwszej chwili kontaktu z swoją MOCĄ, Rey wystraszyła się jej. Nie wierzyła, że pozbawiona rodziny, zbieraczka złomu z pustynnej planety, może dysponować czymś, co do tej pory było zarezerwowane tylko dla rycerzy Jedi.

Poznając Mamy -zawodowo i prywatnie – obserwuję, że podobnie jak Rey – one również nie mają dostępu do swojej MOCY.

Nie wierzą, że mają jakiś talent, mocną stronę, umiejętność, pasję, z której mogą czerpać. Swojej siły szukają na zewnątrz.

Są przekonane, że to KTOŚ INNY WIE LEPIEJ, kim są, w czym są dobre, co powinny robić, do czego się nadają itd.  

Czasem uważają, że mocnymi stronami, czy talentami są obdarzeni wszyscy inni, tylko nie one.

„Anka, to od małego chodziła na tańce, dlatego teraz otworzyła swoją szkołę salsy.

A ja?

W niczym nie jestem wyjątkowa.

Do niczego się nie nadaję.

Nawet nie umiem śpiewać, ani rysować.”

Takie słowa często słyszę podczas spotkań z Mamami – na konsultacjach coachingowych, warsztatach, podczas codziennych rozmów.

Tylko dopóki będziesz szukała swojej MOCY na zewnątrz, nigdy jej nie znajdziesz. BO JEJ TAM NIE MA. ONA JEST W TOBIE. Wiem, jak to brzmi … Sama tak miałam – długo sabotowałam siebie i umniejszałam swoim umiejętnościom. Ba, czasem łapię się na tym, że nadal to robię (na szczęście robię to coraz rzadziej).

Pracując z Mamami obserwuję, że po urodzeniu dziecka MOC, którą mamy w sobie, często gaśnie.

Oczywiście, są też takie Mamy, które za sprawą nowej roli życiowej, jak za dotknięciem różdżki – rozkiwtają. Odkrywają w sobie pasje, talenty, zakładają firmy itp. Ale jest też i tak, że ta mała istotka, która przychodzi na świat, tak nas pochłania, że ZAPOMINAMY O SOBIE. Zapominamy o tym, kim byłyśmy, do czego nas ciągnęło itp.

Dzieci mają to do siebie, że rosną, mniej nas potrzebują. Kiedy robi się coraz więcej przestrzeni dla nas, chciałybyśmy OBUDZIĆ SIEBIE i tą swoją MOC niczym z zimowego snu. Tylko czasem bywa to trudne. Być może za długo byłyśmy uśpione. Być może straciłyśmy kontakt ze sobą i ze swoją MOCĄ i już nie wierzymy, że tam jest. A może nigdy nie wierzyłyśmy w to, że jakąkolwiek MOC posiadamy. A może nawet czujemy, że mamy MOC, ale za cholerę nie wiemy, co nią jest. Zdarza się i tak, że jesteśmy świadome swoich MOCY, tylko nie umiemy z nich korzystać, od czego zacząć.

I właśnie dla takich kobiet adresuję akcję pt: „Twoje jesienne przebudzenie MOCY. „

Moim celem jest to, aby obudzić, jak najwięcej Mam w ich macierzyństwie. Żeby przypomniały sobie, że oprócz tego, że są Mamami, są też kobietami, żonami, przyjaciółkami, oraz kreatorkami własnego życia. Wbrew temu, co teraz będzie działo się z przyrodą, która wchodzi w jesienne przesilenie, chciałabym wejść z Tobą w jesienne przebudzenie. Nie musisz czekać do wiosny, żeby OBUDZIĆ się do życia.

W ramach akcji przewidziałam live’y, wydarzenia (warsztaty, konferencje), posty tematyczne z których dowiesz się m.in:

  • jak przebudzić się w macierzyństwie
  • jak dokopać się do własnej MOCY
  • jak uwierzyć, że się ją masz
  • jak odkryć, co jest Twoją MOCĄ
  • jak ją wykorzystać do tego, żeby np.: znaleźć własną drogę zawodową

Już teraz zapraszam Cię do moich miejsc w sieci:

https://www.facebook.com/TwojaMocnaStronaMagdalenaKorczynska/ https://www.instagram.com/twoja_mocna_strona/

Znajdziesz tutaj więcej informacji na temat akcji #twojejesienneprzebudzeniemocy.

A jeśli ten wpis mocno z Tobą zarezonował i już teraz czujesz się gotowa przebudzić swoją MOC, skontaktuj się ze mną: https://twojamocnastrona.pl/kontakt/

Let the Force be with You 💥

Ściskam 😍

Magda

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *